İskele ve Kalıp Sistemleri, Tünel ve Maden Akseuarları

"Türkiye'mizin Lider Tayrot (Tireot) Üreticisi"

Bugün: 18.07.2024 English Türkçe
Tayrot Somunu
Tayrot Aksesuarları
Zengin Çeşitleri İle


Başat İnşaat'ta Başat Tierot Tayrot Aksesuarları
Başat İnşaat
Bir Telefon Kadar Yakınınızda
0 (312) 354 14 52

İbo Bulon
Manşon, Delici Bit
ve Diğer Tünel Aksesuarları

Başat İbo Bulon Bit Maşon Tünel Maden ve Aksesuarları

Başat İnşaat'ta


Kaliteli ve Standart Üretmek, Daha da Önemlisi; Sürdürmek

Başat İskele Kalıp Sistemleri Tur. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şirketi 2005 yılında inşaatlarda; bağlantı elemanları ve iskele kalıp aksesuarları üretmek için kurulmuştur. Daha sonra alanını genişletmiş ve uzun yıllar süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda, karayolları, hidroelektrik santralleri, hızlı tren ve metro raylı sistemleri tünel malzemeleri ve kendinden delen İbo Bulon Sistemleri ve aparatlarının da üretimine başlamıştır.

Ayrıca maden alanında kullanılan aparatların üretim ve Ar-Ge çalışmalarını da yürütmektedir. Daha önceleri yurtdışından ülkemize getirilen bu ithal malzemeleri yurtiçinde üretmenin gururunu da yaşamaktadır ve alanında uzmanlaşmış bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Başat İskele Kalıp Sistemleri bugün geldiği nokta ile alanında lider vizyonunu korumaktadır. İleri mühendislik bilgisi ve güçlü üretim bandıyla sektörüne yön vermekten gurur duymaktadır. Yerli üretimin Türk ekonomisine gerçek katkı olduğunun bilinciyle hareket eden; üretim kalitesiyle de dünya standartlarını yakalamış bir markadır. Gelişmeye açık, dünyadaki değişimi algılayan ve buna uyum sağlayan üst yönetimi ve deneyimli kadrolarıyla ürün çeşidi ve kalitesini sürekli geliştirmektedir.

Fabrikamız 1000 m2 kapalı alanı ve modern üretim sistemleriyle ayda 250-300 ton demir ve çelik boru hammaddesi işleme kapasitesine sahiptir. Çift vardiya sistemiyle bu kapasitemiz iki katına çıkar, fabrikamız gerektiğinde projeleriniz için özel üretim yapma imkanları ile de donatılmıştır.

Uzmanlaşmanın gerçek başarıyı getireceğine inanan Başat İskele Kalıp Sistemleri daima bu politika ile kendini geliştirmiş ve hep daha iyi hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürmüş ve sürdürecektir.

Saygılarımla
Şemsettin DERMEZ
Genel Müdür
Başat İskele Kalıp Sistemleri Turizm İnşaat Sanayii Tic. Ltd. Şti. SARAY MAHALLESİ 115 CAD NO :17 KAHRAMANKAZAN/ANKARA
Tel: (312) 354 14 52 - 555 995 80 33 - 555 995 80 34 Faks: (312) 354 14 53
E-posta (info@basatinsaat.com) Atmak İçin Tıklayınız | www.basatinsaat.com | www.basatiskelekalip.com.tr | www.tayrot.com